"Sağlığınız Bize Emanet"
0246 211 50 00

T.C.
SAĞLIK BAKANLIĞI
TÜRKİYE KAMU HASTANELERİ KURUMU
ISPARTA İLİ KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ

ISPARTA DEVLET HASTANESİ

Op. Dr. Veli Can YARAR

Yönetici-Başhekim Vekili

Ana Sayfa
10.11.2016 15:52:10
HASTANEMİZ MERKEZ BİNASI VE EK BİNALARIMIZDA 10 KASIM ANMA PROGRAMLARI DÜZENLENDİ.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ÜN 78. ölüm yıldönümü nedeniyle tüm yurtta olduğu gibi  Merkez Binamız, Gülkent Ek Binamız ile ve Şehit Yunus Emre Ek Binamızda anma programı düzenlendi. 

Hastanemiz Merkez Binasında yapılan program saat 9:05 te siren sesiyle başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından bir konuşma yapan Yönetici-Başhekimimiz Uz. Dr. Hüseyin YAVUZ yaptığı konuşmada "Düşünceleri ve idealleri ile yolumuzu aydınlatan, Cumhuriyetimizin kurucusu, büyük önder, Büyük Komutan Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan bedenen ayrılışının 78. yılında; millet olarak O’nu, bir kez daha rahmet, minnet ve büyük bir özlemle yad ediyoruz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Türk milletinin hiçbir koşulda boyunduruk altında bulunamayacağını, bunun devrin modern silahlarıyla dahi gerçekleşemeyeceğini ‘Ya İstiklal Ya Ölüm’ seslenişiyle ortaya koymuş ve bundan da asla ödün vermemiştir. Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. 

Bu duygu düşüncelerle vefatının 78. yıl dönümünde istiklal mücadelemizin önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi bir kez daha minnet ve şükran duygularıyla anıyorum.

Ruhları şad, mekânları cennet olsun…….

Ne mutlu Türküm diyene!!!"

diye konuştu.

Gülkent Ek Binamız ve Şehit Yunus Emre Ek Binaamızda da aynı saatte aynı program hastanemiz idarecilerinin katılımıyla gerçekleşti.

 

 

MERKEZ BİNAMIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GÜLKENT EK BİNAMIZ

 

 


 

ŞEHİT YUNUS EMRE EK BİNAMIZ